Колектор терморегулювальний SD Forte 1" на 12 виходів виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Розмір підключення виходів 3/4". У комплект входять зливний кран, кран Маєвського, автоматичний повітровідвідник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Бренд | SD Forte |
| Артикул | SF002W12 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Серія | SF002W |
| Ваага нетто, кг | 8,1 |
| Матеріал | Латунь |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контурів | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Покриття | Нікель |
| Зверніть увагу | Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%. |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Наявність насоса | Немає |
| Тип вибору | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 245 ₴
