Колектор SD Forte 1 "на 4 виходи дозволить регулювати розподіл тепла в петлях системи радіаторного опалення, теплої підлоги. Верхня балка обладнана термоклапаном з ручками налаштування чорного кольору, нижня — регулювальними вентилями ручного регулювання. На термостатичні клапани можна встановити сервоприводи 30х1,5 для автоматичного управління температурним режимом в опалювальних приміщеннях. Поставляється разом з кронштейнами для кріплення в колекторній шафі або до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF002W4 |
| Бренд | SD Forte |
| Вага брутто, кг | 2,98 |
| Ваага нетто, кг | 2,68 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 315х200х92 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 65х340х320 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зверніть увагу | Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%. |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість контурів | 4 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Нікель |
| Призначення | Система радіаторного опалення |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF002W |
| Тип вибору | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 061 ₴


