Розподільчий колектор з витратомірами SD Forte 1" на 11 виходів оснащений кронштейнами для монтажу на стіні або в колекторній шафі. Пристрій призначений для рівномірного розподілу теплової енергії по всім петлям системи «тепла підлога». Витратоміри, які розташовані на лінії подачі, дозволяють проводити регулювання витрати теплоносія від 0 до 6 л/хв. Ручки термоклапанів зворотної лінії можна замінити сервоприводами 30х1,5 (необхідно купити окремо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF001W11 |
| Бренд | SD Forte |
| Вага брутто, кг | 7,1 |
| Ваага нетто, кг | 6,8 |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм | 328х550х92 |
| Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм | 65х690х330 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зверніть увагу | Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%. |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість контурів | 11 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Латунь |
| Наявність байпаса | Немає |
| Наявність насоса | Немає |
| Покриття | Нікель |
| Призначення | Система "Тепла підлога" |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0–6 |
| Робоча температура в контурах теплої підлоги, °С | 25-50 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Серія | SF001W |
| Тип виробу | Колектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 648 ₴


