Колектор з витратомірами SD Forte 1" на 4 виходи — це колекторні латунні балки (подавальна з витратомірами та зворотного ходу з термостатичними клапанами) і два кронштейни для кріплення до стіни або в шафі. На термоклапанах — ручки управління. Є можливість під’єднання сервоприводів 30х1,5 (вони не входять в комплектацію). Пристрій здійснює рівномірний розподіл теплоносія по контурах системи «тепла підлога».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Бренд | SD Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Гарантія | 24 міс. |
| Тип виробу | Колектор |
| Серія | SF001W |
| Артикул | SF001W4 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Ваага нетто, кг | 3 |
| Кількість контурів | 4 |
| Призначення | Система "Тепла підлога" |
| Різьба підключення контуру | Зовнішня |
| Робоча температура в контурах теплої підлоги, °С | 25-53 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Різьба для підключення сервоприводів | 30х1,5 |
| Покриття | Нікель |
| Зверніть увагу | Нами докладено всіх зусиль для подання точної та правдивої інформації в описі товару. Проте джерелом інформації є виробник. Він залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, які не погіршують якість, без попереднього повідомлення. Тому граничні відхилення від розмірів можуть змінюватись у межах ± 2%. |
| Відстань між осями виходів, мм | 50 |
| Наявність байпаса | Немає |
| Розмір підключення контуру | 3/4" |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня |
| Регулювання витратомірів, л/хв | 0–6 |
| Розмір підключення до системи | 1" |
| Наявність насоса | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 056 ₴

